درب اتوماتيك

درباره وبلاگ
موضوعات

درب اتوماتيك

درباره تعمیر تعمیر درب اتوماتیک بیشتر بدانید

دوشنبه بیستم 3 1398

درب اتوماتیک بدون آنکه نیاز به نیروی دست باشد باز و بسته میشود و به همین دلیلفشار به نسبت زیادی را تحمل میکند که این فشار زیاد منجر به خراب شدن و آسیب رسیدن به آن میشود. درست است که درب اتوماتیک باز و بسته کردن درب را تسهیل میکند اما این موضوع بی هزینه نخواهد بود و باید منتظر خراب شدن درب نیز باشید. تعمیر درب اتوماتیک حرفه ای کاملا تخصصی است و فردی که قرار است تا درب را تعمیر کند باید تجربه و تخصص کافی در این زمینه داشته باشد.


تعمیر درب اتوماتیک باید با ابزار آلات مخصوصی انجام شود که این ابزار آلات تنها در اختیار شرکت و افرادی است که بعنوان تعمیرکار این نوع درب فعالیت میکنند میباشد. از باز کردن قطعات تا تعمیر و سپس بستن دوباره اجزای مختلف درب نیاز به ابزارهای بخصوصی دارد و با هر نوع ابزاری نمیتوان این کار را انجام داد.

تعمیر درب اتوماتیک باید با قطعات با کیفیت انجام شود. تعمیر درب اتوماتیک با قطعات یدکی با کیفیت این ویژگی را به وجود می آورد تا درب دیر تر خراب شود و همچنین قطعات با کیفیت و اورجینال عملکرد بسیار بهتری را نسبت به قطعات بی کیفیت از خود نشان میدهند.

شرکت و یا فردی که تعمیر درب اتوماتیک را بر عهده میگیرد باید تعمیر را بصورت تضمین شده انجام دهد. تعمیر درب اتوماتیک اگر اصولی باشد تا مدت ها درب خراب نخواهد شد و در هزینه های نگهداری درب نیز تا حد زیادی صرفه جویی به عمل خواهد آمد.


هزیه تعمیر درب اتوماتیک

هزینه تعمیر درب اتوماتیک بستگی به میزان خرابی درب دارد و هر چه آسیب دیدگی بیشتر باشد هزینه های تعمیر و سرویس بالاتر می رود. هزینه تعمیر درب اتوماتیک را تعویض قطعه افزایش خواهد داد. در برخی از تعمیرات ممکن است نیاز باشد تا قطعه ای از درب تعویض شود که این تعویض قطعه هزینه را که با احتساب دستمزد میباشد بالاتر خواهد برد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت مهندسی دلتادر تماس بگیرید

(0) نظر
X